Ahmet Kasapoğlu Mobilya - Antalya

Kasapoğlu Mobilya

ahmetkasapoglu.com.tr

Antalya'da mobilya ve dekorasyon firmalarının arasında önemli bir yeri olan Ahmet Kasapoğlu Mobilya, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.   

Web Tasarım - Sektörünüze Özgü Tasarım

Web TasarımAhşap mobilya ve dekorasyon işleri yapmakta olan firmamız için kahverenginin hemen her tonununun kullanıldığı, ışık ve desenlerle detaylandırılmıştır. Sol üst kısımda bulunan ve bir kısmı flash animasyonun üzerinde kalan trasnparan motif de web tasarımına mistik bir hava vermiştir.

Babun flash animasyonu sitemize hareket kazandırken, referanslarımıza girdiğimiz zaman karşımıza çıkan turna mini flash galerisi sayesinde de ilgili resimler sergilenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Aİçerik Yönetim Sistemihmet Kasapoğlu Mobilya yetkilileri Sarvon içerik yönetim sistemini kullanmaktadır. Yönetim paneline girerek, web sitemizde sayfalar ve animasyon modülleriyle ilgili olarak her türlü düzenleme ve güncellemeyi kolaylıkla yapabilmektedirler.

Kariyer sayfamızda form oluşturma modülü kullanılarak hazırlanmış olan form üzerinden, ziyaretçiler kolaylıkla iş başvurusu yapabilmektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

AhmetArama Motoru Optimizasyonu Kasapoğlu Mobilya internet pazarına adım atarken Sarvon kalitesini tercih etmiştir.