Akınlar İnşaat - Antalya

Web Tasarım Akınlar İnşaat

akins.com.tr

Antalya'da inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren Akınlar İnşaat, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON' u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

AkWeb Tasarımınlar İnşaat'ın web tasarımı anamenü grubunu barındıran mavi bir blokla başlayan web tasarımımız, gradyan efeklerin kullanıldığı gri bir gövde alanıyla devam etmektedir. Bu iki bloğun kesiştiği yerde yer alan kurumsal logo siteye tam anlamıyla hakim bir pozisyonda. Logonun altında yayınlanmakta olan flash animasyonu üzerinden hem resimler hem de sloganlar yayınlanmaktadır.

Sol menü grubumuz sitenin girişine uyumlu olarak mavi renkte dizayn edilmiştir. Firmamız için önemli sayfalar için bir spot çalışması hazırlanmış ve sol modül konumunda yer alan esnek modülle yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiAkınlar İnşaat web sitesinde Türkiye'nin en gelişmiş içerik yönetim sistemi kullanılmıştır.

Yönetim Panelimizi kullanan yetkililer için İngilizce, Rusca, Flemenkçe ve İsveçce dil gruplarında bulunan sayfaları güncellemek yada bu dillerde yeni sayfalar oluşturmak oldukça kolay bir işlemdir.

Sitemizde yayında olan pek çok sayfa ve menü grupları mevcuttur. İlk bakışta gözümüzü korkutsada yönetim panelimizin kullanım kolaylığını gördüğünüz zaman bu sizin için eğlenceli bir iş halini almaya başlayacaktır.

SEO: Google Arama Motoru Optimizasyonu

ZoArama Motoru Optimizasyonurlu inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan Akınlar İnşaat Google aramalaraında istedikleri kelimelerde bulunarak ticari faaliyetlerini arttırmıştır.