Kayseri Web Tasarım Referansları

2012 yılında Google 'a web tasarım Kayseri yazarak bizimle tanışan Okandan Cam, 1954 yılında kurulan köklü bir firmadır. Beyaz eşya, mobilya, mimari, soğutma sektörü, enerji ve endüstriyel sektörlerin cam ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kayseri Organize Sanayi'de iki fabrikası olan müşterimiz, web tasarım ve web yazılım konusundaki ihtiyaçlarını tarafımızdan karşılamaktadır.

Ambalaj ve paketleme sektöründe şirket kuran müşterimiz Yaşampak, Kayseri'de ıslak mendil üretimiyle şu an tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Web tasarım konusunda özgün ve kurumsal bir yaklaşım gösterirken, web yazılım alt yapımızla müşterimize, kullanımı kolay ve konforlu bir çözüm sunuyoruz. Şirket kariyerinde yoluna, Sarvon markamızla çıkmayı tercih eden müşterimiz, bunun karşılığını zaman içinde hizmet sürekliliğiyle hissedecektir. İnternetin gücünü, sağladığı faydaları, teknolojik gelişmeleri verdiğimiz hizmetle yakından takip etme fırsatı bulacak olan Yaşampak müşterimize, ticari hayatında başarılar dileriz.

Kayseri'de 1997 yılında aile şirketi olarak başlayan ve çalışan ekibi ile 'aile' şirketi olarak büyüyen Sefes Mobilya, web tasarım aramasıyla ulaştığı firmamıza kendini emanet etti. Bunun bilinci ile her zaman olduğu gibi hareket ettik ve arama motorlarında en etkili kelime öbeği olan 'kayseri mobilya imalatı' yazıldığında ilk sayfada üst sıralarda bulunmasını sağladık müşterimizin. Şu an için müşterimiz, hazır sayfa düzenimizi tercih etmişse de, istediği her an, safyasını özgün tasarıma kavuşturabileceğiz.

Web Tasarımı Hedef Et Web Tasarımı Okandan Cam
Hedef Et Okandan Cam
Web Tasarım Yaşampak Ambalaj sefes mobilya
Yaşampak Ambalaj ve Paketleme Sefes Mobilya / Hazır Taslak

Kayseri deyince, ticaret ve hemen sıkı bir pazarlık aşaması akla gelir. Bunun sebebini gerçek anlamda araştırmadıysanız, çok şaşıracaksınız. Zira, milattan önce, o dönemlerde şehrin ismi Mazaka iken, dünyada ticaretin ve ekonominin tek merkeziydi. Yapılan yeni araştırmalara göre de, dünyada ve tabi Türkiye'de, ilk organize sanayii merkezi bu şehirde kurulmuştur. Kayseri ilimizde yapılan ihracat tutarı, yaklaşık olarak iki milyar dolardır. İlimizde ticaret ile uğraşan iş yeri saysının 20.000'i aşkın oluşu, Kayseri'yi ticaretin merkezi haline getiriyor.