Doğru Tercih için 3 Madde

Web İşlerinde Doğru Tercihin Önemi

Web Tasarım Hizmeti Satın Alırken Ölçülebilir 3 Madde

1. Google'da Bulunabilen Site

Bir web sitesinin tasarımı estetik olmalı, güçlü görünmeli, renk uyumu, detayları, imajları etkili olmalı vs... Varsayalım ki böyle bir web tasarımına sahipsiniz. Ancak sadece web adresinizi ya da firma adınızı bilenler sitenize giriyor. Google'da bulunamıyorsa? Örneğin tarım ilacı satıyorsunuz ve Google'da "tarım ilacı" diye arama yapanlar size ulaşamıyor. Size ulaşamadığı gibi bir de rakip firmanıza ulaşmış ve bağlantısını kurmuş oluyor. Bunun size maliyeti nedir?

2. Estetik Görünüm, Olumlu İzlenim

Satışın gerçekleşmesi için çok değerli bir olgu "güven" sağlamaktır. Çünkü insanlar güvendikleri yerlerden alış veriş yaparlar.

Web siteniz anahtar kelime aramalarında bulunuyor, zoru başardınız tebrikler! Ancak ziyaretçi davranışı sizi arama, size ulaşma eğiliminde değil. Web sitenizden etkilenmiyorsa? Etkilenmediği gibi bir de aradığını bile bulamıyor ve olumsuz bir izlenimle web sayfanızdan ayrılıyorsa? Bunun size maliyeti nedir?

3. Özgürce Yönetebildiğiniz Site

Arama motorunda bulunan ve estetik bir web tasarımınız var ise bu az bulunan süper ikiliye sahip olmanın avantajları ile ticari hayatınıza devam ediyorsunuz. Ancak ticari hayat, kanunlar vs oldukça değişken dolayısıyla sizin de işiniz, gündeminiz değişken; Sarvon İçerik Yönetim SistemiWeb sitenizde duyurmak istediğiniz haberleriniz, güncellemek istediğiniz veriler var, silmek ve yerine yenilerini eklemek istediğiniz resimleriniz, animasyon olarak sunmak istediğiniz kampanyalarınız var.

Web sitenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm bu güncellemeler için web tasarım firmanıza mı bağlısınız? Web sitesi yönetim paneliniz ne kadar gelişmiş? Size teslim edildiği günün teknolojisiyle mi kaldı? En fazla 2 yılda bir web sitenizi baştan yaptırmak için arayışa mı geçiyorsunuz? Bunun size maliyeti nedir?

Şirketimiz, web tasarım hizmetlerini bu 3 kriter üzerine kurmuştur. Ve siz bizden bu hizmetleri talep ettiğinizde, mümkünse ziyaretinize gelerek özenle yaptığımız tasarımlarımızı, aldığımız sonuçları, yazılım altyapımızı anlatmaya can atarız.