2B Çevre - ANTALYA

Web Tasarımı 2B Çevre

2bcevre.com

Antalya'da, arıtma ve enerji teknolojileri konusunda faaliyet göstermekte olan 2B Çevre Mühendisliği, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

MWeb Tasarımavi tonlar ve su damlalarıyla başlayan web tasarımı çarpıcı bir flash animasyonla devam etmektedir. Site genelinde oldukça canlı renkler kullanılıp creatif bir tasarım çalışması yapılmıştır.

Banner alanında bulunan esnek modül - firmamızın ana faaliyet alanları için yapılan, üzerine gelindiğinde renkleri değişen - spot çalışmalarının sitemizde yayınlanmasını sağlamaktadır.

Menü gruplarımız sayfanın sağ kısmında - sitenin tasarımına uygun renk kombinasyonları ve damlalarla süslenen bir tasarımla - kendisine yer bulmaktadır.

Sayfalarımızın sol kısımlarında, firmamız için özel tasarlanan ağaç sembolleri ve çeşitli resimler yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim Sistemi2B Çevre firması web yetkilileri Türkiye'nin en gelişmiş içerik yönetim sistemini kullanmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Yönetim panelimizi kullanarak yeni sayfa oluşturma yada var olan sayfalarda düzenleme yapma gibi işlemleri birkaç dakikalarını ayırarak kolaylıkla yapabilmektedirler.

Yeni menü grubu oluşturmak isteyen müşterimiz sadece nerde yayınlamak istediğini seçerek, kodlanan tasarıma sahip menü grupları oluşturabilmektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

2BArama Motoru Optimizasyonu Çevre firması web tasarım ve web programlama konusunda Sarvon'a güvenmenin meyvelerini - Google aramalarında istediği kelimelerde bulunarak - topluyor.