ZEYBEKOĞLU AVUKATLIK - ANTALYA

Zeybekoğlu-Avukatlık-web-tasarım-antalya

zeybekoglu.av.tr

Antalya'da avukatlık bürosu bulunan, hukuksal konularda danışmanlık vermekte olan Zeybekoğlu Avukatlık Bürosu, web sitesinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Sektörünüze Özgü Web Tasarımı

Web TasarımZeybekoğlu Avukatlık bürosunun web tasarımı yapılırken; renk geçişleri ve ışık efekleriyle süslenen; yestin yeşili ve kırmızı renkler tercih edilmiştir. Logonun hemen yanında bulunan resimde adaletin en önemli sembolü olan terazi taşıyan kadın çarpıcı bir şekilde yer almaktadır. Resmin hemen diğer yanında yer bulan banner alanındaki flash animasyon üzerinde ünlü düşünürlerin yazılarına yer verilmiştir.

Metin alanında bej rengi kullanılıp, metinler için siyah font tercih edilmiştir. Menü grubumuz yine ışık efekleriyle bezenmiş bej rengi bir tasarım yapılmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiTürkiye'nin en gelişmiş içerik yönetim sistemini kullanan yetkililer, yeni katılan bir avukat arkadaş için kolaylıkla yeni bir sayfa oluşturup metin ve resimler ekleyebilirler. Hizmet alanları yada herhangi bir sayfada güncelleme yapmak istedikleri zaman sadece bir kaç dakikalarını ayırarak web sayfalarını istedikleri formata yayınlayabilirler.

Yönetim panelini kullanan yetkililer varolan flash animasyona yeni resimler ekleyebildikleri gibi, kolaylıkla yeni animasyonlar da yaratabilirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Zeybekoğlu Arama Motoru OptimizasyonuHukuk Bürosu'nun Google arama sonuçlarından ufak bir derleme hazırladık. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimizle görüşebilir, sizde internet pazarında yer almaya başlayabilirsiniz.