Uzman Bilişim Eğitmeni ve Yazar Bayram YILDIZ

Web Tasarımı Bayram YILDIZ

bayramyildiz.net

Antalya'da bulunan Uzman Bilişim Eğitmeni ve Yazar Bayram YILDIZ, web sitesinin tasarımı ve programlaması hakkında SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Kişiye Özel Web Tasarımı

BilişimWeb Tasarım sektörü için hazırlanan web tasarımımıza petrol mavisi bir banner alanıyla başlanmıştır. Turuncu bir blok üzerinde bulunan anamenü grubumuz ışık efektleriyle şekillenmiştir. Sol modül konumunda yer alan esnek modülümüz üzerinde bulunan spotlarımız menü grubu formatında yayınlanmaktadır.

Eğitim talebi, kitap temini ve iletişim formu gibi firmamızın oldukça önemsediği sayfalar için spot çalışmaları yapılıp, ana sayfamızda bu çalışmalara yer verilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

Türkiyenin en geİçerik Yönetim Sistemilişmiş içerik yönetim sistemine sahip olan Sarvon firmasıyla çalışan Yazar Bayram YILDIZ, sitesini kolaylıkya yönetebilmektedir.

Yönetim panelimizi kullanarak; yayında olan sayfalarında metin-resim ekleme gibi düzenlemeler yapabilen kullanıcılarımız, yeni bir sayfa oluşturma menü grubu ekleme gibi işlemleri de kolaylıkla yapabilir.

Müşterimiz tarafından sol modül konumunda oluşturulmuş olan flash animasyonlar üzerinden, sitemizin referansları ve vermiş olduğu eğitimlerden görüntüler sergilenmektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunabilen Web Sitesi

KendisininArama Motoru Optimizasyonude yönetim panelini kullanarak kolaylıkla güncelleyebileceği google anahtar kelimelerde bulunabilen Bayram YILDIZ, Sarvon kalitesine güvenmenin ticari başarısını yaşıyor.