Yıldız Gelişim - ANTALYA

web tasarımı yıldız gelişim
yildizgelisim.com

Antalya'da eğitim ve danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Gelişim, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımYıldız Gelişim Akademisi'nin web sitesi tasarlanırken, kurumsal bir yapı kurulmaya dikkat edilmiştir. Mavi tonların hakim olduğu web tasarımında banner alanımız, gölge ve ışık efektleriyle oluşturulmuş turkuaz bir zeminden meydana gelmektedir. Banner alanında yer alan flash animasyonumuz üzerinden müşterimizin vermiş olduğu hizmetler de listelenmektedir.

Anasayfamız oldukça yoğun bir şekilde kullanılacağı için metinlerde sadece siyah renkte sınırlı kalınmayıp sıkıcı bir görüntü olmasının önüne geçilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi

Web TasarımMüşterimizin yeni eğitim programlarından, kampanyalarından bilgiler verdiği anasayfada sürekli güncelleme yapması gerekmektedir. Bu konuda yönetim panelimizi kullanarak kolaylıkla düzenleme yapabilmektedir.

Referanslarımız sol modül konumunda yer alan flash animasyon modülü kullanılarak yayınlanmıştır. Yönetim paneli kullanılarak bu animasyona yeni resimler yüklenebildiği gibi, tamamiyle farklı animasyonlar da oluşturmak oldukça kolay bir işlemdir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuTürkiyenin en gelişmiş içerik yönetimini kullanan Yıldız Gelişim yetkilileri, herbir sayfa için anahtar kelime çalışması yaparak google da bulunmak istedikleri kelimeleri kendileri belirleyebilmektedir.