7 Mehmet Restaurant - ANTALYA

7-mehmet-antalya-web-tasarım

7mehmetrestaurant.com

Antalya'nın en eski ve önemli restaurantlarından 7 Mehmet Restaurant, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarımı

Web TasarımDuvar kağıdını andıran desenli gri bir zeminle başlayan web tasarımı sayfanın ortasında sarı bir şerit halinde canlanan anamenü grubumuz ve siyah bir gövdeyle devam etmektedir.

Prestij projesi olan web sitesinde anasayfamız firmanın kurucusunun ağzından anlatılan bir hikayeyle başlıyor. Hikaye alanı logo ve flash animasyon iç içe geçerek yayınlanırken hemen altlarındaki esnek modüllerde misafir yorumları, iletişim formu ve hatıra defteri gibi sayfalar için hazırlanan spot tasarımları yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

7 Mehmet İçerik Yönetim SistemiRestaurant web yetkilileri yönetim panelini kullanarak Türkçe ve İngilizce dil gruplarında mevcut olan sayfaları istedikleri formatta güncelleyebilir ve yeni sayfalar oluşturabilirler. Oluşturacakları sayfalara resimler, metinler, flash animasyonlar, menü grupları, modüller ekleyebilirler.

Tam ekran flash resim galerisi bileşeni kullanılarak oluşturulan sayfamızda, restaurantımızın resimleri animasyonlarla desteklenerek sergi edasıyla yayınlanmaktadır.

SEO : Google Arama Motoru Optimizasyonu

7 MehmeArama Motoru Optimizasyonut restaurant sektöründeki yoğun rekabet ortamına Sarvon kalitesiyle çalım atarak zirvedeki yerini aldı. Bizim için Google bulunabilen bir projeye daha imza atmanın keyfini sürmekten daha mutlu ne olabilir ki?