By Fstk - ANTALYA

byfstk

Byfstk.com

Antalya'da tropikal meyve kuruları, lokum ve cezerye çeşitleriyle hizmet vermekte olan By Fstk, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Sektörünüze Özgü Web Tasarımı

By Web TasarımFstk şirketinin web tasarımı yapılırken oldukça doğal ve hareketli renkler tercih edilmiştir. Yeşil zemin üzerine işlenen yaprak ve meyve motifleri sitemizin heryeri kaplamaktadır. Gölge ve ışık efektleriyle zenginleştirilmiş banner alanımızda yer almakta olan çarpıcı flash animasyonu dikkatleri şüphesiz kendi üzerine çekmektedir. Animasyonumzda yayınlanan her bir resim için tasarım çalışması yapılıp site konseptine uydurulmuş ve sloganlar eklenmiştir.

Anamenü ve sol menü grubumuzda turuncu meyve tonları tercih edilimiş ve motiflerle site geneline uyumlu bir hal almaları sağlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiBy Fstk web sitesinde de Sarvon merkezi içerik yönetim sistemi kullanılmıştır. Yönetim panelimize giriş yapan kullanıcılar sitede mevcut bütün sayfalarda düzenlemeler yapabilirler. Yeni ürün grupları için sayfalar oluşturabilirler. Bu sayfalara resimler ve flash animasyonlar ekleyebilirler. İletişim ve sipariş formları üzerinden ziyaretçilerle iletişim kurup satış yapabilirler. İsterlerse sitelerine müzik ekleme modülünü kullanarak arkaplanda müzik çalmasını sağlayabilirler.

SEO : Google Arama Motoru Optimizasyonu

İnArama Motoru Optimizasyonuternet pastasından pay almak isteyen By Fstk web işlerinde Sarvon kalitesine güvendi. Google aramalarını incelediğimiz de ne kadar doğru bir seçim yaptıklarını kolaylıkla görebiliyoruz.