Çersan Kuruyemiş - ANTALYA

çersan-kuruyemiş-antalya--web-tasarım

cersankuruyemis.com

Antalya'da kuruyemiş üretimi ve pazarlaması yapmakta olan Çersan Kuruyemiş, web sitesinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web TasarımÇersan Kuruyemiş firmamızın web tasarımı yapılırken ışık efektleri ve motiflerle süslenmiş bej rengi bir zemin kullanılmıştır. Oldukça etkileyici bir şekilde kullanılan flash animasyon sitenin tamamiyle hareket kazanmasını sağlamaktadır. Footer alanında ve site içerisinde kullanılan çerez imajlarıyla tasarımımız son halini almıştır. Sol modül konumunda bulunan menü grubumuz çerez imajlarıyla oluşturulmuş ve sitenin genel tasarımına uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır.

İçerikYönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Google aİçerik Yönetim Sistemirama motorunun sitelerimizi indekslerken en önemli kriterlerinden birisi sitelerimizin güncel olmasıdır. Yönetim panelini kullanan Çersan Kuruyemiş web sorumluları sitelerini birkaç dakikalarını ayırarak güncelleyebilmektedirler. Mevcut sayfaların güncellenebildiği gibi yeni sayfalar, menü grupları, flash animasyonları, modüller oluşturmak ta oldukça kolay bir işlemdir. Sipariş formunu dolduran ziyaretçilerin talepleri mail yoluyla direk firma yetkililerimize iletilmektedir.

SEO : Google Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonuİnternet pastasından payını almak isteyen Çersan Kuruyemiş web işlerinde Sarvon'u tercih ederek, bulunmak istedikleri kelime ve kelime gruplarında bulunabilmenin ticari başarısını yaşamaktadır.