Çitello Kuruyemiş - ANTALYA

çitello-kuruyemiş-antalya--web-tasarım

citello.com

Antalya'da Çitello markasıyla kuruyemiş üretimi ve pazarlamasını yapan Prenses Gıda Ltd. Şirketi internet sitelerinin tasarlanması ve programlanması konusunda SARVON'u seçti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Çitello Web TasarımKuruyemiş'in web tasarımı yapılırken kreatif bir yapı kurulmaya özen gösterilmiştir. Işık ve desenlerle renklenmiş siyah bir zemin üzerinde yer alan kırmızı banner alanımızla başlayan tasarımımız beyaz bir metin alanıyla devam etmektedir. Sol menü grubumuz sitenin genel hatlarına uygun bir tasarımla yer almaktadır. Metinlerimiz için okunaklı siyah font tercih edilmiş, başlıklarda kullanılan kırmızı renkle renklendirilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Google İçerik Yönetim Sistemiarama motorunun en önemli kriterlerinden bir diğeri de sitemizdeki içeriklerin özgün olmasıdır. Yönetim panelimizi kullanan yetkililer ekledikleri sayfaları sistemimizde bulunan kopya metin kontrol özelliğimiz yardımıyla denetleyebilirler. Bu sayede tamamiyle özgün metinlerden oluşan sayfalarımız aramalarda çok iyi sonuçlar almaktadır.

Sitemizin banner alanı oldukça aktif kullanılmıştır. Bu alanda kullanılan esnek modüller yardımıyla sitemiz oldukça hareketli bir hale bürünmüştür.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunabilen Web Siteleri

ÇitArama Motoru Optimizasyonuello Kuruyemiş firması internet pazarına adım atarken Sarvon kalitesini tercih etti. Googleda kazandığı başarıyı görünce ne kadar doğru bir seçim yaptıklarını görmemek mümkün değil.