Kasap Şeref - ANTALYA

kasap-şeref-antalya-web-tasarım

kasapseref.com

Antalya'da et ve et ürünleri alanında faaliyet göstermekte olan Kasap Şeref, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON ile çalışmayı tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarımı

Renk geçWeb Tasarımişleri ve ışık efektleriyle oluşmuş gri bir banner alanıyla başlayan web tasarımımız, oldukça büyük bir flash animasyonla devam etmektedir. Zemin alanımız zeytin yeşilinden turuncuya doğru akan renk geçişleriyle oluşturulmuştur.

Anamenü grubumuz banner alanının hemen altında yer almaktadır. Firmamızın ana ürün grupları için yapılan spot tasarımları da sol modül konumunda yer alan esnek modül yardımıyla yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

Kaİçerik Yönetim Sistemisap Şeref firmamızın web yetkilileri içerik yönetim sistemimizi kullanarak tesislerimiz, ürünlerimiz, kurbanlık gibi sayfalarında güncelleme yapabilmektedir. Aynı şekilde yeni sayfalar oluşturup yayınlayabilirler.

Sitemiz halen Türkçe dil grubunda yayınlanmaktadır. Firma yetkilileri talep ederlerse diğer dil gruplarında da yayınlanabilmektedir.

Form oluşturma modülü kullanılarak oluşturan iletişim formu üzerinden müşteriler fima yetkililerine direkt olarak ulaşabilirler.

SEO : Google Arama Motoru Optimizasyonu

KArama Motoru Optimizasyonuasap Şeref firmamız İnternet pastasında pay almak için Sarvon kalitesini tercih etti. Sonuçlarını incelediğimiz zaman ne kadar doğru bir karar verdiğini kolaylıkla söyleyebiliriz.