Kek Dekor - ANTALYA

kek-dekor-antalya--web-tasarım

kekdekor.com

Antalya'da özel pastalar tasarlayan Kek Dekor web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda, SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarımı

Kek Web TasarımDekor firmamız için marjinal bir web tasarımı yapılmıştır. Gri ve kahverengi tonların kullanıldığı tasarım, motiflerle süslenmiş gösterişli bir logo ile başlamaktadır. Logonun hemen altında kendisine yer bulan anamenü grubumuz desenli bir zemin üzerinde parlak renkler ve ilginç font tipiyle dikkatimizi çekmektedir.

Banner alanında yer almakta olan flas animasyonumuz ve gövde alanımız motiflerle süslenerek görsel bir şölen havasına bürünmüştür.

Footer alanında firma sahibimizin dikkat çekici resmi ve firmanın sloganı yer almaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

Kek Dekor firmamız İçerik Yönetim Sistemiweb yetkilileri içerik yönetim sistemimizin kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sitelerini kolaylıkla yönetebilmektedir.

Yönetim paneli üzerinden yayında olan sayfaları güncelleyebilir, yeni sayfalar oluşturabilmektedirler. Sayfanın yapısına göre flash animasyon modüllerini kullanarak hareketli animasyonla oluşturabilirler.

Sitemizde yer alan sipariş formunu dolduran ziyaretçilerimizin talepleri ilgililere kolaylıkla ulaşmaktadır.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuWeb tasarım, web programlama ve arama motoru optimizasyonu konularında Sarvon kalitesini tercih eden firmamız Kek Dekor; Google'da bulunmak istedikleri kelime gruplarında zirvedeki yerini almıştır.