KEBOY - ANTALYA

keboy-antalya--web-tasarım

keboy.com.tr

Antalya'da gıda sanayinde hizmet vermekte olan KİMTEK Keboy Keçiboynuzu Pekmezi Limited Şirketi, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Web Tasarımı

Web TasarımGeniş bir resimle başlayan web tasarımımız, motiflerle süslenmiş banner alanı ve degrade renk geçiş efektlerinin kullanıldığı gövde alanımızla devam etmektedir. Banner alanında çarpıcı bir flash animasyon kullanılmıştır. Ana menü grubumuz gövdenin hemen üzerinde köşeleri motiflerle süslenmiş bir tasarımla yer almaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiKimtek Keboy firmamızın web yetkilileri yönetim panelini kullanarak sitelerini kolaylıkya yönetebilmektedirler. Mevcut sayfaların içeriklerini güncelleyebilir, yeni sayfalar oluşturabilir, menü grupları meydana getirebilir ve sitelerinin görselini birebir etkileyen flash animasyonları hatta ziyaretçilerle iletişim kurmalarını sağlayan formlar yarayabilirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonuİnternet piyasasına adım atarken aradığı kaliteli hizmeti Sarvon'da bulan Kimtek Keboy firmamızın google arama motoru arama sonuçlarından ufak bir derleme.