Meywex - Almanya

Web Tasarım Meywex

meywex.com

Almanya'da sebze meyve ihracatı yapan Meywex, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web TasarımKurumsal logoda kullanılan mor tondaki renklerin tercih edildiği web tasarımı pürüzsüz beyaz bir zemin üzerine oturtulmuştur. Banner alanında yer alan çiçek resmi, slogan ve flash animasyon oldukça şık bir görünüme sahip.

Metinlerimiz için beyaz zemin üzerine siyah font tercih edilip başlıklar kalın fontlar siteye uyumlu olarak renklendirilmiştir.

Sol modül konumunda yer alan flash animasyonunda firmanın çözüm ortaklarının logoları sergilenmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiMeywex firmasının web yetkilileri Türkiye'nin en gelişmiş içerik yönetim sisteminin kullanıldığı web sitelerini yönetim paneli üzerinden kolaylıkla yönetebilmektedir.

Sitelerinde yayında olan sayfaları anında güncelleyebilmekte olan kullanıcılarımız, basit birkaç işlemle yeni sayfalar, flash animasyonlar, modüller oluşturabilmektedirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

AlmanyArama Motoru Optimizasyonua merkezli çalışan firmamız web işlerinde aradıkları kaliteli hizmeti Antalya'da buldu. Google arama motoru sonuçlarına göz attığımız zaman firma yetkililerimizin Sarvon kalitesine güvenmekte ne kadar haklı olduğunu görebilirsiniz.