AHS Saç Ekim Merkezi - ANTALYA

web tasarımı antalya ahs saç ekimi

sacekimiantalya.com

Antalya'da saç ekimi sektöründe faaliyet gösteren AHS Saç Ekimi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Web Tasarımı

Web TasarımAHS Saç Ekim Merkezi projemizin web tasarımı yapılırken kurumsal bir yapı tasarlanmıştır. Firmamızın sloganları ve haberlerinin imajlarla yayınlandığı flash animasyonu banner alanında yayınlanmaktadır.

Sağ ve sol modül konumunda yayınlanan esnek modüllerimiz de en uygun imajlar seçilerek oluşturulmuş spot tasarımlarımız yer almakadır. Bu spotlar sitemizin en önemli içerikleri için tasarlanmış ve ilgili sayfaya link içermektedir.

Alt sayfalarda kendisine yer bulan sol menü grubumuz, sitenin genel hatlarına uygun bir tasarım çalışmasıyla şekillenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Aİçerik Yönetim SistemiHS Saç Ekim Merkezi web sorumluları yönetim panelini kullanarak sitelerini istedikleri gibi güncelleyebilmektedir.

İçerik yönetim sistemimiz dışardan kod eklenmesine uyumludur. Blog bölümünde yer alan sayfaların altında bulunan yorum yapılabilmesini sağlayan eklenti sayesinde ziyaretçilere de yorum ekleyerek güncelleme olanağı veren sayfaların kolaylıkla kontrol edilmesi sağlanmıştır.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Saç Arama Motoru Optimizasyonuekimi sektöründeki yoğun rekabet ortamında, internet pazarında yerini alabilmek için sarvon kalitesini tercih etti.