Akumer Estetik Kliniği - ANTALYA

Web Tasarım Akumer

akumer.com

Antalya'da estetik ve cilt bakımı alanında faaliyet göstermekte olan Akumer Estetik Merkezi, internet sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarımı

Web TasarımAkumer Akupunktur ve Estetik Merkezi'nin web tasarımı yapılırken kurumsal logoda bulunan altın rengi ve kahve rengi tonlar kullanılmıştır. Üst bölümde sayfanın her iki yanından gelen sarı hatlar logomuzda birleşerek çarpıcı bir görünüm oluşturmaktadır.

Sayfamızın altın motiflerle dekore edilip renk geçişleri ve ışık efektleriyle zenginleşmiştir. Metinlerimiz kahve rengi zemin üzerinde parlak sarı renkler tercih edilmiştir. Sol menü grubumuz yine motiflerle süslenerek site geneline uyumlu bir yapıda oluşturulmuştur.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiAkumer Akupunktur ve Estetik Merkezi web yetkilileri ücretsiz eğitimlerimize katılarak içerik yönetim sistemimiz hakkında gerekli bütün bilgileri almışlardır.

Yönetim panelimizi kullanan yetkililer güncellemek istedikleri sayfalarda resim-metin ekleme gibi işlemleri yapabildikleri gibi yeni sayfalar, menü grupları yada flash animasyonlarını da kolaylıkla oluşturabilmektedirler.

Araçlar sayfasında yer almakta olan kalorimetre, beden kitle ve vücut yağ oranı programları sitemiz üzerinde çalıştırılmaktadır.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunan Web Sitesi

Arama Motoru Optimizasyonuİnternet pazarında söz sahibi olmanın anahtarı Google'da bulunabilmekte. Google'da bulunabilmenin anahtarı ise Sarvon'da. Akumer Akupunktur ve Estetik Merkezi firmamızın Google sonuçlarından ufak bir derleme, detaylar için satış yetkililerimizle görüşebilirsiniz.