Auraform Güzellik Merkezi - ANTALYA

web tasarım auraform guzellik merkezi jpg

auraform.com.tr

Antalya'da güzellik ve cilt bakımı sektöründe hizmet vermekte olan Auraform Güzellik Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarımı

Web TasarımÇiçek motifleriyle bezenmiş kırmızı bir zemin üzerine yerleştirilmiş beyaz bir blok üzerinde bulunan öğelerden oluşan web tasarımımızda renklerin büyük bir ahengi sergilenmektedir. Banner alanında yer alan firmamızın kurumsal logosunun hemen yanında yer alan flash animasyonu sitemizi hareketlendirirken, menü gruplarımız oldukça kurumsal bir yapı oluşturmuştur.

Web sitemiz CSS galerilerinden web tasarım ödülleri alarak ne kadar başarılı olduğumuzun ufak bir kanıtını teşkil etmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

Aİçerik Yönetim Sistemiuraform Güzellik Merkezi yetkilileri Sarvon'dan ödüllü bir web tasarım hizmeti almalarının yanı sıra Türkiye'nin en gelişmiş içerik yönetim sistemini kullanmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Firmamızın web sorumluları yönetim paneline giriş yaparak sitelerini istedikleri doğrultuda şekillendirebilmektedir. Varolan sayfaları güncelleyebildikleri gibi yeni menü grupları, sayfalar, modüller, flash animasyonlar ekleyebilirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

AuArama Motoru Optimizasyonuraform Güzellik Merkezi sektöründeki yoğun rekabet ortamına rağmen bulunmak istedikleri kelime ve kelime gruplarında bulunabilmenin ticari başarısını, Sarvon ailesi olark biz de başarılı bir projeye daha imza atmanın haklı grurunu yaşamaktayız.