Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Söyledi?


Murat DÖRTYOL - E-Teknik Endüstriyel Elektronik / İstanbul

eteknik.com.tr

Projenin başından sonuna kadar vermiş olduğunuz destek ve anlayış için firmamız adına teşekkür ediyorum.


Yasemin KULAÇ - Klinik Psikolog / Antalya

psikolog.pro

Sevgili SARVON ekibi Tüm süreç boyunca sizlerle çalışmak ve bu sebeple sizlerle tanışmak ben ve ekibimiz için bir keyifti. Profesyonelliğiniz yani sıra samimiyet ve saygınız ilgi alakasız için biz de teşekkür ederiz. Zaten iş birliğimiz devam edecek. Aynı kalite ve tatta devam edeceğin den eminiz. Başarılar.Barış FINDIK - Replik Sanat Eğitimleri Kurumu / Antalya

repliksanat.com

"SARVON " çatısı altındaki tüm ekip her şeyden önce oldukça kibar, iş odaklı, yaratıcı ve SABIRLI... Özellikle yöneticileri işini iyi bilen ve müşterinin ne istediğini anında kavrayan işinde uzman ve çözüm odaklılar. Sektörel bazda özel ve farklı tasarımları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan, söz verdikleri tarihlere uyan, en iyisini yakalayana kadar sabırla çalışan muhteşem kadroya sonsuz teşekkür ediyorum. Ve çok zor beğenen biri olmama rağmen şu an yayına giren siteme defalarca bakıp, SARVON un eline emeğine yüreğine sağlık diyorum..


Mehmet YILMAZ - Rafex / İstanbul

rafex.com.tr

Web dünyasının gelişen ve büyüyen yapısına çok iyi kanalize olmuş bir ekip olduğunu söyleyebilirim SARVON için. Projenizin benimsenip, çok iyi bir şekilde takip edildiğini görmek içinizi rahatlatıyor. Tüm SARVON ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.


Cemil BAYTAŞ - Meran Tıp Ürünleri / İstanbul

merantip.com

Web tasarımı konusuna ışık yılları kadar uzak olan beni bile anlayarak, aklımdan geçenleri, gözümde canlandırdıklarımı ve ifade etmekte zorlandıklarımı bu kadar başarıyla tasarıma aktarabilen SARVON'a sonsuz teşekkürler.


Prof.Dr. Ümit Kemal ŞENTÜRK - DK Klinik / Antalya

dk-klinik.com.tr

"Sarvonun verdiği hizmeti güzel bir web tasarımı yapmak, sorunsuz bir servis sağlayıcı hizmeti vermek, kendi web panelinize kolaylıkla hükmetmek gibi basite indirgenmiş şekilde düşünürseniz kesinlikle yanılırsınız. Farklı bir sisteme giriyorsunuz, özel bir kulübe üye oluyorsunuz, ticari anlamda boyut değiştiriyorsunuz diye düşünmeniz gerekir. Temelinde dehanın bulunduğu, çatısını sanat ve yaratıcılığın yaptığı, iyi niyet, arkadaşlık ve zerafet taşlarından oluşan bir yapıdır. Bu yazının reklam olduğunu düşünenler beni arayabilir"


Hilman KOPUZ - Pınarbaşı Kavurma / Rize

pinarbasikavurma.com.tr

Mükemmel bir ekip, mükemmel bir özveri, mükemmel bir iş takibi ve mükemmel bir iş. Teşekkürler SARVON istediğimden daha fazlasını verdiğiniz için teşekkürler...


Reşat TEKEŞ - RST Ölçü Kontrol / İstanbul

rst-elektronik.com

SARVON ailesi tanışıp onlarla çalışmak bence bir ayrıcalık. işlerine bukadar sahip çıkan senin işini senden daha iyi takip eden ve eksik olan bir işin tamamlanması adına bu kadar gayret gösteren başka bir firma kişi ve kurum tanımıyorum. Sarvon Ekibine ve ailesine günülden teşekkür ederim.


Çağatay İKİZOĞLU- Yaşam Etiket Ambalaj Paketleme / Kayseri

yasametiket.com.tr

İş hayatına atılacağım günü bekleyip internet sitemin hayalini kurup iyi bir site yaptırmak istedim. Vakti gelip çattığında uzun araştırmalarım sonucunda hiç beklemediğim bir firmadan web tasarımı yaptırmış bulunmaktayım. Bunun nedeni ne gelince Sarvon ekibinin cana yakınlığı, samimiyeti, bıkmayıp usanmadan beni dinlemeleri, isteklerimi geri çevirmemeleri ve bir müşteriye sunabilecekleri her türlü hizmeti en iyi şekilde sunmalarıdır. Çoğu zaman çalışanlarını çok yıldırmış olsam da isteklerimi hiç bıkmayıp usanmadan gerçekleştirmişlerdir. Sarvon ekibi ile çalışınca ne kadar başarılı olduklarını ve işlerini ne kadar profesyonel yaptıklarını çok daha iyi anlamaktasınız. Onlarla çalışmaktan mutluluk duymaktayım ve bu başarılarının devamını dilerim.


Burhan KARABAĞ - Genel Cerrah / İzmir

izmirproktoloji.com

Ben İzmir'de çalışan bir hekimim. Beğendiğim bir internet sitesini incelerken bu siteyi Sarvon'un tasarladığını öğrendim. Antalya firması olmasına rağmen aradım. Arkadaşlar gerçekten çok ilgili ve her konuda yardımcılar. Ben çok titiz bir yapıya sahibim. Yaptırdığım siteyle ilgili günde 20 kez bile aradığım oldu ama arkadaşlar bıkmadan usanmadan ilgilendi ve gerçekten bana muhteşem bir web tasarımı oluşturdular. Başta yardımları için Tolga bey ayrıca yardımları ve sabrı ayrıca siteme yaptığı sihirli hamle ve katkılarından dolayı Adem beye çok teşekkür ederim.


Op. Dr. Gamze BEKTAŞ - Anka Klinik / İstanbul

klinikanka.com

Sarvon ekibine desteği için çok teşekkür ederim. Bu kadar profesyonel çalışıp da aynı zamanda samimiyeti kaybetmemek nadir bulunan bir özellik. Tüm emeği geçenlere, özellikle Semra Hanım ve Gökçen Hanım'a gönülden teşekkürler, sevgiler...


Doç. Dr. Hicran BEKTAŞ - Tübitak Onkoloji Projesi / Antalya

kanseregitim.com

Sarvon Firma yetkilisi Gökçen Hanıma Tübitak projemizle ilgili web sayfa tasarımımıza olan inancı, destekleri, duyarlılığı, tüm süreci kolaylaştırmak için çabaları için çok teşekkür ederim. Semra Hanıma etkin iletişimleri, günün her saatinde bilgi alışverişinde bulunabilmemiz, projenin en iyi olabilmesi için çabaları, önerileri ve destekleri için çok teşekkür ederim. Emeği geçen tüm Sarvon ekibini, birlikte çalıştığımız süre boyunca kaliteli bir iletişimle ekibin çalışkan birer üyeleri olarak hep yanımda hissettim. Sizlerle çalışmak doyum verici oldu. İyi ki sizleri tanıdım. Umarım nice güzel projelerde yeniden buluşuruz. Sevgilerimle...


Muhammed YALÇIN - Ambalaj Center / Kırşehir

ambalajcenter.com.tr

BAZILARI İŞ YAPAR. BAZILARI SİZİ ANLAR FAKAT İŞ İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLMAZ. HEM SİZİ ANLAYAN HEM İŞİNİZİ YAPAN HER DEFASINDA SAYGILI BEYFENDİ BİR EDAYLA İŞYAPAN VE TAMAMI GERÇEKTEN MÜKEMMEL İNSANLARDAN OLUŞAN BİR EKİP. HER BİRİNE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. TÜRK İNSANININ ALIŞIK OLMADIĞI SINIRLAR VE SAYGI İÇİNDE KURULMUŞ BU EKİP TEK KELİMEYLE Bİ HARİKA.


Haldun GÜRKAYA - Gürkaya İnşaat / İzmir

gurkayayapi.com.tr

Bitmek tükenmek bilmeyen isteklerim karşısında beni anlayışla karşıladığınız için size ve tüm sarvon ekibine teşekkür ederim...Farkındayım sizi çok uğraştırdım fakat hazırlanmış olan web tasarımı sonuçta bir kez yapılacağı için bende çok ince eleyip sık dokuyorum.Bu konularda biraz titizim,huyum böyle kusura bakmayın....

Sitemiz gerçekten çok iyi oldu, isteklerimi ve düşüncelerimi tam anlamıyla yansıtıp uygulamaya geçirdiniz.Sizin gibi Profosyonel bir ekible çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Herşey için şimdiden çok teşekkür eder,iyi çalışmalar diliyorum. Saygılar..... (05 Ağustos 2011)


Seval KUL - P005.net / Gaziantep

p005.net

Genç, pratik, hızlı ve ilkeli bir ekip ile çalışmak çok zevkli idi. Bu platform aracılığı ile kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.


Ümit Sedat BAYRAM - Ankar İş Güvenliği / Antalya

ankar.org

Web sayfasının kontrolü mü? Nasıl yani? Murat Bey ile ilk diyaloğumuz bu olmuştu. Sayfaların düzenlenmesi, fotoğraf ve video eklenmesi derken 1 yılı geride bıraktık. Her soruya anında yanıt, her probleme anlık çözüm. Markalaşma ve kurumsallaşma sürecimizde bize bir kardeş oldu SARVON.


İzzet MUŞTU - Kazcıoğlu Otomotiv / Kütahya

kazcioglu.com.tr

Sarvon ailesin hemen hemen herbir üyesiyle projenin farklı aşamalarında beraber çalışmalar yaparak , firmamızı temsil eden sitemizi oluşturduk. Bu uzun meşakkatli çalışma esnasında profesyonel yaklaşım ve anlayışlarından ötürü proje sorumlumuz Semra Hanım'a ve tüm ekibe tek tek teşekkür ederiz. Bu güne kadar müşteri ve dostlarımızdan aldığımız olumlu görüş ve yorumlar bu proje ekibinin başarısının ta kendisidir.Saygılarımızla.


Cengiz Tiryakioğlu - Gaz Türkiye / İstanbul

gazturkiye.com.tr

Sanırım otomotivdeki ilk distribütör müşteriniz biziz. Hiç pişman olmadık, aksine hep memnun kaldık. Emeğinize sağlık.


Dr. Ümmü Özkaya / Antalya

drummu.com

Yeni web tasarımım için tanıştım Sarvon la.. En çarpıcı özelliği profesyonelliği. Ama beni etkileyen; samimiyetleri, en iyiyi yapma arzuları, heyecanıma ortak olmaları. Çok sevdim Sarvon u. Semra Hanım harikasınız...


Ahmet Kurt- Akmet Fıskiye / Kocaeli

akmetfiskiye.com

Sizinle çalıştımız için çok şanslıyız teşekkürler SARVON


Mahmut KARABAĞLI - MRK Sigorta / Antalya

mrksigorta.com.tr

Tam 2 yıl oldu kafamızdaki web tasarım fikrini gerçeğe dönüştüren SARVON ile tanışalı. Güleryüzlü deneyimli ekibinizle ilgili her zaman referans olmaya devam edeceğiz. Sizler buna layıksınız. İyi ki burdasınız. ve yanımızdasınız...


Yasin YEREBAKAN- Diyet Yap.com Projesi / İstanbul

diyetyap.com

Öncelikle projemizi hayata geçirmeden önce kapsamlı bir araştırma yaptık. Sarvon'un henüz 1. aşamadaki samimiyeti, yakınlığı, geri dönüş süreci anında diğer firmalardan ayrılmasını sağlıyordu. Tek endişemiz çalışacağımız firmanın şehir dışında olmasaydı. Sonraki süreçte bunun hiç önemli olmadığını gördük. Sarvon'dan aldığımız hizmetten o kadar memnunuz ki, Sarvon merkezini yurt dışına taşısa da memnuniyetle çalışmaya devam edeceğiz. Biz diyetyap.com ekibi olarak Sarvon'u gönülden destekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Birlikte nice yeni projelere...


Ahmet Burçhan SÜNER - Arzu Yatçılık / İstanbul

maviyolculuklar.net

"Uzun araştırmalar sonunda Sarvon Web Tasarımı ve SEO çalışması için tercih ettiğim bir kurum oldu. Çalışanlarının çoğu zaman bezdirmiş olsam bile sonunda istediğimi elde etme yönünde önemli mesafeler kat etmekten dolayı gerçekten çok memnunum, emeği geçen ve benimle ilgilenen tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunar başarılarımızın devamını dilerim"


Mehmet ÖZ - Royalkök Mutfak Dolapları / İsveç

royalkok.se

Sarvon ekibiyle calismak gercekten bir
ayricalik.Turk sirketlerinde alisik oldugumuz guvensizlik isi takip etmeme
aliskanligi bu ekipte kesinlikle yok bu sebepten dolayi hepsine ayri ayri tesekkur ederim ve böyle bir sirketin olmasi Turkiye ile daha cok is yapabilmemiz acisindan guven verici.Maalesef su ana kadar Turk sirketleriyle deneyimlerimiz cok olumsuzdu.


Mehmet HAZAR - Hazar Baskı / Antalya

hazarbaski.com

Yeni çıktığımız bu yolda Sarvon ekibini tercih ettik,daha yolun başında olmamıza rağmen bize doğru adreste olduğumuzu fark ettirdiler. Güleryüz,sabır,kalite kısaca Sarvon ekibini özetler sanırım...


Süheyla UYSAL - Hayat Öğretmendir / Antalya

hayatogretmendir.com

En güzel yanınız tüm çalışanlarınızda ki nezaket... Yardıma hemen hazır olmaları... Müşterinin ne istediğine son derece dikkat etmeniz... Ve sabrınız sabrınız sabrınız... öyle ki... Benim gibi teknik yaşama uzak bir yaşlı insana bile web teknolojisini sabırla öğrettiniz ya... Helal olsun! * Bir şey daha var; Günümüzün teknik yaşamının insanlarımıza kültürümüzü unutturduğunu görüyoruz. Oysa bizi biz yapan dünyanın en çok saygı duyduğu incelikli kültürümüzdür. İşte sizler teknik bilgiyi Anadolu kültürüyle harmanlayıp bir iş yeri oluşturmuşsunuz. Bence en önemli özelliğiniz ve güzelliğiniz bu. Siz çok yaşayın Sarvon çalışanları... Ve çok yaşayın Sarvon'un sevgili ortakları...


Atila GÜRSOY - Kortar Çevre Sağlığı / Antalya

dynafogtr.com

"Tek kelimeyle harikasınız, iyi çalışmalar ve bol kazançlar dilerim"


YahyaTEKE - Destan Nakliyat / Ankara

ankaranakliyat.com.tr

Web tasarım konusundan sarvon tercih etmem sebebim yazılım konusuydu şuan kadar sitem sıkıntız bir şekilde çalışıyor bazen bende kaynaklı sorunlar olmasına rahmen sarvon yönetimi hep alttan alıyoru bu yüzden sarvon tek tercihimdir.

SARVON Hakkındaki Düşünceleriniz

Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

musteri-gorusleri

insan-kaynaklari

destek