Web Tasarım Referansları: Mermer Sektörü

Türkiye 5 milyar m3 mermer rezervine sahiptir ve şu an ki yapısıyla dünya mermer tüketiminin %80 ini karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Mermer özellikle yurtdışına ihraç edilmektedir.

Mermer sektöründe firmalar ürünlerini yurtdışında da tanıtmayı amaç edinmiştir. En iyi tanıtım araçlarından bir taneside web sitesidir. Kolay güncellenebilir yurtdışında google aramalarında bulunan web sitesine sahip olmak, rakiplerden bir adım önde olmak demektir.

Mermer sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterilerimiz yurtdışı aramalarında da bulunmaktadır. Web tasarım referanslarımızı incelemek için lütfen yazının devamı linklerine tıklayınız.

FONMERSAN MERMER - BURDUR

Fonmersan-Mermer-Burdur-web-tasarımı

20.000 m2 traverten ve mermeri 120 personeli ile üretip, 4 kıtada 40 dan fazla ülkeye ihracatını yapan müşterimiz Fonmersan, Burdur web tasarım referanslarımız arasında.

25 yıldır sektörde hizmet veren Fonmersan Mermer, üretiminin tamamına yakınını ihraç ettiği için web sitesinde ingilizce dil ve Google kriterlerine uyumluluk birinci derecede önemli. Profesyonel mekan ve ürün fotoğraflarının da güçlendirdiği web sitesi, yeni ve modern tasarımı ile yayında!

BARTU MERMER - ANTALYA

Bartu-Mermer-Antalya-web-tasarımı

Baray Mermer - ANTALYA

web tasarım baray mermer

baraymermer.com

Antalya'da mermer sektöründe faliyet gösteren Baray Mermer , web tasarımı ve içerik yönetim sistemi konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

2a Mermer - ANTALYA

2a Mermer

2amermer.com

Antalya'da mermer sektöründe faaliyet gösteren 2a Mermer, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.