Anadolu Mermer - ANTALYA

web tasarımı anadolu mermer

Anadolumermer.com.tr

Antalya'da mermer sektöründe faaliyet gösteren Anadolu Mermer, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarımı - Sektörünüze Özgü Web Tasarımı

FirmaWeb Tasarımmızın web tasarımı hazırlanırken maden motifleri kullanılmıştır. Üst bölümde yer alan büyük mermer bloğu resmimin - renk geçişi ve ışık efekleriyle - gövdeyi oluturan bej rengine geçişi sağlanmıştır. Menü grupları yapılan tasarım çalışması sayesinde sitenin geneline uyumlu bir hale getirilmiştir. Metinler için siyah renk tercih edilip, arkaplan krem rengi olarak tasarlanmıştır.

İnsan kaynakları formu için tasarlanmış olan spotumuz esnek modül kullanılarak sayfalarımızda yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

Aİçerik Yönetim Sisteminadolu Mermer firması web yetkilileri, Sarvon içerik yönetim sistemini kullanarak İngilizce ve Türkçe sayfalarında istedikleri sayfalarında düzenleme yapabilmektedir. Oldukça kolay bir arayüze sahip olanan yönetim panelimiz sayesinde, yeni sayfalar, resimler ve menü grupları yaratmak için sadece birkaç tık'lık bir işlem yapmanız gerekiyor.

Ürünlerimiz menü grubunda yer alan sayfalar kategori olarak yayınlanarak, aynı sayfa üzerinde pekçok sayfa görüntülenebilmektedir. Bu sayede ziyaretçiler için oldukça kolay bir kullanım sağlandığı gibi siteyi düzenleyen kullanıcılar için güncelleme yada sayfa ekleme-cıkartma gibi işlemler basit bir hale gelmiştir.

Form oluşturma modülü kullanarak hazırlanmış olan insan kaynakları formu üzerinden talepleri karşılayabilirler ve bunun gibi bir çok modül daha oluşturabilirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Sarvon içerik yönetim sistemi Arama Motoru Optimizasyonuve yazılım altyapısını kullanan, Anadolu Mermer firmamız google arama sonuçlarında zirvede.