Fonmersan Antik Mermer - BURDUR

Fonmersan-Mermer-Burdur-web-tasarımı

fonmersan.com

Burdur'da mermer sektöründe faaliyet gösteren Fonmersan, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Web TasarımFonmersan firmamızın web tasarımına başlanırken desenlerle bezenmiş krem rengi bir arkaplan kullanılmıştır. Büyük mermer bir bloğu andıran alanımız, kurumsal yeşil renk kullanılıp ışık efektleriyle son halini almıştır. Anamenü grubumuz da bu alanda bulunup, üzerine gelince ışık parlaması efektiyle son halini almıştır.

Anasayfamızda ürün gruplarımıza dikkat çekici bir şekilde yer verebilmek için, her bir ürün grubu için spot tasarımı yapılmış ve esnek modül kullanılarak yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiFonmersan firması web sorumluları, Sarvon tarafından geliştirilen içerik yönetim sistemini kullanarak, web sitelerini kolaylıkla yönetebilmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Yönetim panelimizi kullanan müşterimiz, Türkçe ve İngilizce dil gruplarında yer alan bütün sayfalarında kolaylıkla metin-resim ekleme gibi düzenleme yapabilecekleri gibi yeni sayfalar, menü grupları oluşturup yayınlayabilirler.

Müşterilerimizin, Googleda bulunmak istedikleri kelime ve kelime gruplarını belirmek ve sayfaların google açıklamalarını oluşturmak gibi işlemler için sadece birkaç dakikalarını ayırmaları yeterli.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuFonmersan firmamızın google arama motoru sonuçlarını incelediğimiz zaman, Sarvon'un bu konudaki başarısının tesadüf olmadığını bir kez daha görüyoruz.