ANMOSAŞ - ANTALYA

anmosas web tasarım

anmosas.com

Antalya'da mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olan Antalya Mobilya Sanayi Anonim Şirketi, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımAnmosaş'ın web tasarımında gri ve koyu tonlar tercih edilmiştir. Metinler beyaz renkte seçilip, zeminde gözü yormadan rahatlıkla okuyabileceğimiz bir hale bürünmüştür. Banner alanında kullanılan flash animasyon sayesinde firmamızın istediği resimler sitemizde dönmektedir.

Menü grubu tasarlanırken yuvarlak hatlar tercih edilip şık motiflerle süslenmiştir. Çözüm ortağı olan ARC firması için spot tasarım çalışması yapılıp, esnek modül yardımıyla yayınlanmıştır.

Web sitesine eklenen bütün resimlerin köşeleri ovalleştirilip, etrafına zemine geçiş efekti veren ince bir bordür kullanılmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim Sistemiİçerik yönetim sistemini kullanan web Anmosaş web yetkilileri, Türkçe ve İngilizce dil gruplarında bütün sayfalarda resim, metin ekleyebilirler ve yeni sayfalar oluşturabilirler. Yine yönetim paneli kullanılarak flah animasyonlar oluşturabilir hatta varolan animasyonlar da düzenleme yapabilirler.

İnsan kaynakları sayfasında form oluşturma modülü kullanılarak oluşturulmuş olan form yardımıyla siteyi ziyaret edenlerle iletişim kurmak oldukça kolaydır.

SEO: Google Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuYönetim panelinden müşterimizinde belirleyebildiği google anahtar kelimelerinde bulunabilen, Anmosaş Mobilya, web işlerinde Sarvon'a güvenmekte ne kadar doğru bir iş yaptığının farkında. Belki de sıra sizde.