Detay İç Mimarlık - ANTALYA

web tasarım detay ic mimarlik jpg

detayicmimarlik.com

Mobilya üretimi ve iç mimarlık konusunda Antalya'da hizmet veren Detay İç Mimarlık, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda geçmişte SARVON Web Tasarım Şirketi'ni tercih etmişti. Projelerinin yenilenmesi konusunda da tercihi değişmedi.

Web Tasarım

Web TasarımDetay İç Mimarlık firmasının web tasarımında duvarı andıran desenlerle kaplı bir arka plan üzerine ahşap desenli ana menü grubu yerleştirilmiştir. Babun flash animasyon modülü kullanılarak sitemize hareket kazandırılmıştır. Sitemizin çeşitli bölümlerinde iç mimariyle ilgili figür ve desenler kullanılarak, tasarım tamamlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiDetay İç Mimarlık web yetkilileri Sarvon içerik yönetim sistemini kullanarak Türkçe ve İngilizce dil gruplarındaki bütün istedikleri sayfaları, güncelleyebilir, resimler ekleyebilir, hatta yeni menü grupları ve sayfalarını kolaylıkla oluşturabilirler. Var olan flash animasyonlarına yeni resimler, bunlarla beraber linkler ve sloganlar ekleyebilirler, tabiki yenilerinide oluşturabilirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunabilen Web Siteleri

Arama Motoru OptimizasyonuDetay İç Mimarlık firması googleda bulunmak istediği kelimelerde bulunabilmenin ticari başarısını yaşamakta.