Ela Dizayn - ANTALYA

web tasarım ela dizayn jpg

eladizayn.com.tr

Antalya'da duvar kağıdı çeşitleriyle hizmet veren Ela Dizayn, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Web TasarımEla Dizayn firmasının web tasarımı yapılırken beyaz duvar kağıdını andıran bir zemin tercih edilmiştir. Göz alıcı flash animasyonu için oldukça büyük bir alan ayrılmıştır. Arkasına uygulanan ışık efektiyle logoya dikkat çekilmek istenmiştir.

Menü grubu oldukça sade ve şık motiflerler süslenmiştir. Ziyaretçi defteri ve foto galeri sayfaları için hazırlanan tasarımlar esnek modüller kullanılarak ana sayfada yayınlanmıştır.

Mekanlar için oldukça şık çözümler üreten firmamızın web tasarımında en ince detaylar, motifler ve ışık efektleriyle göz önüne çıkarılmıştır.

Dünyaca ünlü markalarla çalışan firmamız, bunların ürünlerini kullandıkları referanslarını sergilemek için altta ufak resimlerin aktığı ve üzerine tıklandığı zaman üstte büyük resmin görünmesini sağlayan turna flash animasyon modülü kullanılmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Kolay Güncellenebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiEla Dizayn web sorumluları içerik yönetim sistemini kullanmaktadır. Yönetim panelimiz sayesinde yeni sayfalar oluşturabilir, var olan sayfalarda kolaylıkla güncelleme yapabilmektedirler.

Var olan flash animasyonlarına yeni resimler eklemek yada yeni bir animasyon oluşturmak için sadece bir kaç dakika ayırmak yeterlidir.

Ziyaretçi defteri sayfasında kullanılan form oluşturma modülü sayesinde müşterilerle iletişim kurmak oldukça kolaylaşmıştır.

Arama Motoru Optimizasyonu - Google da Bulunabilen Web Sitesi

İnterneArama Motoru Optimizasyonut pazarından pay elde etmek isteyen Ela Dizayn, bu konuda Sarvon kalitesine güvenmekte ne kadar doğru bir seçim yaptığının farkında.