Klas Mimarlık - ANTALYA

web tasarım klas mimarlik jpg

klasakrilik.com

Antalya'da Akrilik ürün çeşitleriyle hizmet vermekte olan Klas Mimarlık, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Web TasarımTasarımda, logoda da kullanılmış olan, kahverengi ve sarı tonlar kullanılıp, desenler renk geçişleri ve ışık efekleriyle desteklenmiştir. Banner alanında kullanılan babun flash animasyonu sayesinde tasarımımız hareketlendirilmiştir. Bütün menü gruplarındaki linkler üzerlerine gelindiğinde ışık efektiyle çarpıcı bir hale getirilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiKlas Mimarlık web sitesinde, Sarvon içerik yönetim sistemi kullanılmaktadır. Yönetim panelini kullanan kullanıcılar, sitelerindeki bütün sayfalarında özgürce düzenleme yapabilmekte, resim ve metin ekleyebilmekte hatta flash animasyonlar oluşturabilmektedirler.

Yönetim panelini kullanarak google da bulunmak istediğimiz kelime ve kelime gruplarını web sitemize eklemek oldukça kolay bir işlemdir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuGoogle arama motorunda, hedef kitlesine istediği kelime ve kelime gruplarında bulunabilmenin ticari başarısını yaşıyor.