Adalya Resort & SPA Hotel - ANTALYA

web tasarım adalya resort hotel jpg

adalyaresort.com

Antalya'da turizm sektöründe faaliyet göstermekte olan Adalya Resort & SPA Hotel, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u seçti.

Web Tasarımı - Özgün Tasarım

Web TasarımMotiflerle süslenmiş turkuaz mavi bir alanla başlayan web tasarımımız dikkat çekici büyük bir flash animasyonla şekillenip, bej rengi bir zeminle devam etmektedir. Artistik motifler gerek animasyonda, gerek menü gruplarında ve footer alanında sitemizi şekillendirmektedir. Sitemizin öne çıkarılmak isteyen sayfaları için hazırlanan spot tasarımları sol modül konumunda ve sayfalarımızın içerisinde yayınlanmaktadır. Genel hatları incelendiğinde renk uyumunun göze çarptığı web tasarımı ziyaretçiler için oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

İçerik Yönetim Sitemi - Güncellenebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiGoogle arama motorunun en önemli kriterlerinden birisi web sitemizin güncel olmasıdır. Adalya Resort web sorumluları yönetim panelini kullanarak sitelerinde kolaylık yeni sayfalar, menü grupları, animasyon modülleri oluşturabilmektedirler. Oluşturdukları sayfalar için seo çalışmalarını da kolaylıkla yapabilirler.

Tam ekran flash resim galerisi bileşeni kullanarak oluşturulan sayfamız site içinde çeşitli sayfalardan link alarak yayınlanmıştır.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuAdalya Resort web işlerinde Sarvon'u tercih ederek günde ortalama 700 kez ziyaret edilen bir web sitesine sahip oldu.