Grand Hotel Artside - ANTALYA

web tasarım grand hotel artside jpg

artsidehotel.com

Antalya'da turizm sektöründe faaliyet göstermekte olan Grand Art Side Hotel, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web TasarımGrand Hotel Artside için, logosunda da kullanılan oldukça canlı renklerin kullanıldığı kreatif bir web tasarımı hazırlanmıştır. Banner alanı desenli bir zemine sahip olup, flash animasyonla hareketlendirilmiştir. Anamenü grubu gövenin üzerinde kahverengi tonlarda yer alırken, sol modül konumunda yer alan alt menü grubumuz kurumsal logodaki motifler kullanılarak şekillenmiştir. Anasayfamızda odalar, aktiviteler gibi öne çıkarılmak istenen sayfalarımız için hazırlanan spot tasarımları yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sitemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiGrand Hotel Artside web yetkilileri yönetim panelini kullanarak web sitesini istedikleri güncelleyebilmektedirler. Sadece birkaç dakikalarını ayırarak sitelerine içerik sayfaları ekleyebilir, yeni menü grupları oluşturabilir, flash animasyonları yaratabilir, form modülleri oluşturabilirler. Yönetim panelini aktif kullanarak sitelerini her zaman güncel tutarlar bu sayede google'da başarı elde edebilirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

GrArama Motoru Optimizasyonuand Hotel Artside web işlerinde aradıkları kaliteyi Sarvon'da buldu. Kendileri için hazırladığımız web sitesi günlük ortalama 800 ziyaretçisiyle internet pazarından çok iyi bir şekilde yararlanmalarını sağlamaktadır.