Zinos Country Hotel - Sinop

Web Tasarımı Zinos Hotel Sinop

zinoshotel.com.tr

Sinop'ta konaklama sektöründe faaliyet göstermekte olan Zinos Country Hotel, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Volkan Konak, Nejat İşler gibi ünlülerin de tercih ettiği Zinos Hotel için, şanına yakışır bir web tasarım hazırlamamız gerekti.

Web Tasarım

Web TasarımKaradeniz bölgesinde martı anlamına gelen Zinos, hotel web tasarımında martı objeleri, toprak ve doğa rengini temsil eden kahverengi kullanılmıştır. Her objesi üzerinde detaylıca düşünülmüş, spotların çevresine doğadan esinlenerek yaprak desenleri işlenmiştir. Ana sayfada kullanılan flash animasyon modülü ile otelin iç ve dış web tasarıma görünümleri işlenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Site

İçerik Yönetim SistemiZinos hotel web sitesi, Sarvon içerik yönetim sistemi kullanmaktadır. Bu yazılım sayesinde müşterimiz, tam ekran açılan flash fotoğraf animasyon galerisi kullanmaktadır. Bu animasyon sayesinde resimler estetik bir geçiş efektiyle değişmekte ve resimlerin arkaplan rengi de kullanılan objeye göre değişmektedir.

İçerik yönetim sistemimizde bulunan form sihirbazı ile müşterimiz online rezervasyon alabilmektedir. Bu form sihirbazının en önemli özelliği, hiç bir programlama bilgisine sahip olmadan hazırlanabilmesidir.

Her sayfa banner alanında esnek modül kullanılmış, bu sayede her sayfada ayrı ayrı banner çalışmaları eklenebilmiştir.

Yazılımda bulunan büyüyen resim özelliği sayesinde müşterimiz, tek tıklama ile web sitesinin dilediği sayfasında kolayca büyüyen resimlerden oluşan galeriler hazırlayabilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuBir web sitesinin estetik olması ve kolayca yönetilebilmesi kadar, arama motorlarında da üst sıralarda bulunabilmesi çok önemlidir. Zinos hotel Sarvon içerik yönetim sistemi kullanması sayesinde hedeflediği tüm kelimelerde oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Google başarılarını kendiniz hemen test edebilirsiniz.

Sürekli başarı tesadüf değildir. Unutmayın doğru seçim kazandırır.