Günlas Otomotiv - ANTALYA

Web tasarımı Günlas Otomotiv

gunlas.com.tr

Antalya'da otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan Günlas Otomotiv web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımGünlas Otomotiv'in web tasarımında, metalik renkler tercih edilmiştir. Banner alanında etkili ve büyük bir flash animasyonla desteklenmiştir. Beraber çalıştıkları firmaların logoları animasyon alanının hemen üstünde oldukça dikkat çekici bir şekilde sergilenmektedir. En ince detayların dahi dikkatle hazırlanmış olduğu spot çalışmalarımız esnek modüller yardımıyla sitemizde yer bulmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenilebilir Web sitesi

İçerik Yönetim SistemiHer bir sayfa için farklı oluşturulan flash animasyonlar sayesinde her araba modeli için resimler yayınlanmaktadır. Günlas Otomotiv yetkilileri bu animasyonlara içerik yönetim sistemini kullanarak kolaylıkla değişiklik yapabilmektedirler. Sitemizde Form Oluşturma Modülü kullanılarak hazırlanmış olan iletişim formları sayesinde, firma yetkililerimiz, müşterileriyle kolaylıkla iletişim kurabilmektedir. Video paylaşım sitelerinde yayınlamış olan videolar kolaylıkla sitemize eklenebilmektedir.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuGünlas Otomotiv Google aramalarında bulunmak istediği kelimelerde zirvede bulunmanın ticari başarısını, Sarvon ailesi olarak biz de çok başarılı bir projeye daha imza atmanın grurunu yaşıyoruz.