Has Frigo - ANTALYA

web tasarım antalya has frigo

hasfrigo.com

Antalya'da ticari araçlara kasa ve soğutucu hizmeti vermekte olan Has Frigo, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

web tasarım antalya has frigo

Web Tasarım

Web TasarımGeniş bir arkaplan resmiyle başlayan web tasarımı, oldukça şık bir flash animasyonla hareketlendirilmiş ve desenli beyaz bir zeminle tamamlanmıştır. Işık ve renk geçişi efekleriyle detaylandırılan menü grubu gölge efekleriyle son halini almıştır. Logodan esinlenerek aktif linklerde kırmızı ücgen bir hover tercih edilmiştir. Ürünler sayfasının her bir öğesi için ayrı bir tasarım çalışması yapılmış ve üzerine geldiği zaman renk değiştirecek şekilde oluşturulup esnek modül kullanılarak yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiHas Frigo yetkilileri, Sarvon içerik yönetim sistemi kullanmaktadır. Bu yazılım sayesinde var olan flash animasyonlarında düzenleme yapabilecekleri gibi, yenileri de kolaylıkla oluşturabilmektedirler.

Form oluşturma modülü kullanılarak, yeni müşteri ve personel adaylarıyla kolaylıkla iletişim kurabilmektedirler.

İçerik yönetim sisteminde bulunan büyüyen resim ekleme özelliği sayesinde bir kaç dakikalık işlemlerle sitelerinin istedikleri sayfasına resim galerileri oluşturabilirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuHas Frigo firmasının kendi sektöründe, googleda bulunmak istediği kelime gruplarında rakipsiz.