Trimex - ANTALYA

web tasarımı trimex

trimex.com.tr

Antalya'da otomobil lastiği ve kauçuk sektöründe faaliyet gösteren Trimex, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON' u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımTrimex firmasının web tasarımı, siyah zemin üzerine logoda geçen sarı tonlardaki ışık hüzmeleriyle başlayıp, desenli gri bir arkaplanla tamamlanmıştır.

Atlı karınca flash animasyon modülü kullanılan sayfalarımızda, ürünlerimizin vitrin edasıyla geçişi sağlanmıştır. Bu modülümüzde istediğimiz ürünün resimine tıkladığımız zaman ilgili sayfaya gitmemiz ayarlanabilmektedir.

Balina flash animasyon modülü kullanılan sayfalarımızda kendi belirlediğimiz alanlarda büyük resimler sergilenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Site

İçerik Yönetim SistemiTrimex web yetkilileri sarvon içerik yönetim sistemini kullanarak İngilizce, Türkçe ve Almanca sayfalarında kolaylıkla düzenleme yapabilmektedirler. Flash animasyon modüllerinde düzenleme yapmak bir kaç dakikalarını ayıracakları bir işlemden ibaret.

Müzik kutusu oluşturma modülü kullanılarak web sitemize girildiği zaman otomatik olarak müzik çalması sağlanmıştır. Anasayfamızda kullanılan döviz kurları ekleme modülü sayesinde seçtiğimiz dövizin güncel bilgilerini sitemizde yayınlayabilmekteyiz.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuTrimex firmamız googleda istediği kelimelerde bulunabilmenin ticari başarısını yaşamaktadır.