ADANA

Web tasarım konusunda Türkiye genelinde araştırmaya 'maruz' kalan firmamıza, Adana şehrimizde kayıtsız kalmamıştır.

İnşaat sektöründe hizmet veren ve Nijerya'da yaptıkları projeler için web tasarım konusunda talepte bulunan müşterimiz Atılgan İnşaat, kurumsal kimliklerine özel istedikleri tasarımı, içlerine sinerek onayladılar. Yeni projeler tamamlandıkça, yönetim panelimizi kullanarak, kolay ve hızlı bir şekilde sitelerini güncellemekteler.

Web tasarım aramasında, şirketlerinde yer alan 3 markaya web sitesi yaptırmak istiyordu BT Tarım. Alt yapımızı ve çalışmalarımızı bizden aldığı sunum ile detaylı bir şekilde görünce, tereddüt yaşamadan projelerini Sarvon ekibine teslim etti. BT Tarım, özgün tasarım olmak üzere, diğer iki markası olan Agrikey Bahçe Sistemleri ve Agribit Bahçe Tesisleri'ne hazır taslak yapımızı seçti. Müşterimiz, zamanında teslim edilen üç web sitesinide, gelişmiş ve kullanımı son derece basit yönetim panelimizle günceleme konforunu yaşamaktadır.

Adana Türkiye'nin 4. büyük metropol şehridir. 2 milyonu aşkın nüfusuyla ticaret ve kültürel anlamda ülkemizin önde gelen şehirlerindendir. Gelişmiş sanayii ve ticaretiyle dikkat çeken ilimiz, asıl dikkati elbette Adana Kebabı ile fazlasıyla çekmeyi başarmıştır. Adana Ticaret Odası tarafından tescillenen ve yurt genelinde satılabilmesi için, lezzeti ve hijyenik olması yönünden ciddi şekilde standarda oturtulmuş bir ürüne dönüşmüştür. Elbette yanında yine meşhur Adana Şalgamı önerildiğini herkes bilir. Adana, web tasarım hizmetlerinde Sarvon® kalitesini keşfetme konusunda geç kalmayan şehirlerimiz arasına eklenmiştir.