AKHAV Antalya Kan Hastalıkları Vakfı

Web Tasarım AKHAV

akhav.org.tr

Antalya'da faaliyet gösteren Antalya Kan Hastalıkları Vakfı, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Web TasarımAntalya Kan Hastalıkları Vakfı için web tasarımı hazırlanırken kurumsal logoda kullanılan renkler tercih edilmiştir. Kan rengi olan kırmızı gerek menü gruplarında, gerek spot tasarımlarında gerek se footer alanında kullanılarak site genelinde kullanılmıştır.

Beyaz bir zemin üzerinden yayınlanmakta olan sitemiz, banner alanında kan hücre yapısını andıran pembe ve mavi yuvarlak imajlara bezenmiştir.

Gösterişli flash animasyonumuz sitemize hareket kazandırırken resimlerin yanı sıra slogan ve mesajlarımızı da yayınlamamızı sağlamıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Kolay Güncellenebilir Web Sitesi

AKHİçerik Yönetim SistemiAV web yetkilileri içerik yönetim sistemimizi kullanarak sitelerinde istedikleri gibi menü grupları, iletişim formları, yeni sayfalar, flash animasyonlar oluşturabilmektedirler. Varolanlarda da güncelleme yapabilmektedirler.

Sağ modül konumunda yayınlanmakta olan esnek modüller üzerindeki spot çalışmalarına linkler atanarak ilgili sayfalara yönlendirilmiştir. Resim ve metinlere link vererek sayfalar ve siteler arası gezintiler yapmak panelimiz sayesinde oldukça kolay bir işlemdir.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

AArama Motoru OptimizasyonuKHAV firmamız web tasarım, web programlama ve arama motoru optimizasyonu hizmetlerini Sarvon'dan alarak internet pazarında istediği yerlere gelmiştir.