Özel Çallı Meydan Tıp Merkezleri - ANTALYA

web tasarım meydan tip merkezi jpg

meydantip.com

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi, web tasarımı ve internet tabanlı ihtiyaçları için SARVON ekibiyle çalılşmayı tercih etti.

Web Tasarım - Sektörünüze Özgü Tasarım

Web TasarımMeydan Tıp Merkezlerinin web tasarımı yapılırken mavi ve gri tonlar tercih edilmiştir. Desenli bir yüzey üzerine oluşturulan tasarımımız degrade geçişler, ışık, yansıma ve gölge efektleriyle şekillenmiştir.

Banner alanında kullanılan büyük flash animasyon üzerinden kurumsal resimler ve firmamızın sloganları yayınlanmaktadır.

Banner alanın üzerinde kendine yer bulan anamenü grubumuz ve sol modül konumunda yayınlanan alt menü grubumuz tasarlanırken sitenin geneline uygun renk seçimleri ve yumuşak hatlar tercih edilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiFirma yetkililerimiz yönetim panelini kullanarak yayında olan sayfalarına düzenleme yapabilmektedirler. Yaptıkları düzenlemeler anında yayına yansımaktadır.Mevcut sayfalar güncellenebildiği gibi silinebilir, yenileri de eklenebilir.

Sol modül konumunda yayınlanmakta olan esnek modüller üzerinde site içi ve site dışı sayfalara linkler verilmiştir. Çeşitli iletişim formları, anket formları kullanılarak sitemiz kullanıcılar için kolay bir hale bürünmüştür.

SEO : Google Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuAntalya'da faaliyet gösteren Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi sektöründeki yoğun rekabete rağmen google'da bulunabilmenin ticari başarısını yaşıyor.