Pozitif Düşünce Merkezi - İSTANBUL

web tasarım pozitif dusunce merkezi jpg

psikoenerji.com

İstanbul'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Pozitif Düşünce Merkezi, web sitelernin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u seçti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web Tasarım

Pozitif Düşünce Merkezi için hazırlamış olduğumuz web tasarımı programlama, tasarım ve estetik konularında başarılı bulunup, Avrupa'nın en iyi CSS Galeri sitelerinde yayınlanmaya hak kazanmıştır.

Motiflerle süslenmiş, degrade geçişlerden oluşan pembe bir blokla başlayan web tasarımımız, beyaz üzereinde siyah noktalardan oluşan zeminle devam ediyor.

Banner alanında yer alan gösterişli flash animasyonda yayınlanan her resim için tasarım çalışması yapılmıştır. Anamenü ve alt menü gruplarımız sitenin genel konseptine uygun olarak pembe ve mor tonlarda tasarlanmıştır.

Anasayfamızda yer vermek istediğimiz pek çok sayfa için spot tasarım çalışmaları yapılmış ve bunlar direk sayfa içine yada esnek modüllere eklenerek yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiPozitif Düşünce Merkezi web sorumluları yönetim panelini kullanarak güncelleme yapmak istedikleri bütün sayfalarda birkaç tıklamalık basit bir işlemle düzenleme yapabilmektedir. Yeni sayfalar oluşturmak da aynı şekilde oldukça kolay bir işlemdir.

Sitemizde yer alan flash animasyonlara yeni resimler ekleyebilir, varolan resimleri silebir hatta yeni animasyonlar oluşturabiliriz.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

İArama Motoru Optimizasyonunternet pazarına Sarvon kalitesiyle adım atan Pozitif Düşünce Merkezi, sektörel kelimeler ve kelime gruplarında google'da bulunabilmekte.