Psikiyatri Akademi - ANTALYA

web tasarım psikiyatri akademi antalya jpg

psikiyatriakademi.com

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Psikiyatri Akademi, sağlık merkezi web sitelerinin tasarımı ve programlanamsı konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web TasarımOldukça rahatlatıcı ve kurumsal bir yapının kurulmaya çalışıldığı web sitemizde canlı renkler tercih edilip, renk geçişleri, ışık ve yansıma efektleriyle şekillenmiştir. Renk uyumu arkaplanda başlayıp logomuza ve firmanın ismine kadar devam etmektedir. Ana Menü grubumuz sol modül konumunda sitenin genel hatlarına uyumlu bir tasarımla karşımıza çıkmaktadır.

Sağ Modül konumunda yayınlanan flash animasyonda faaliyet alanlarına göre özellikle seçilen resimler sergilenmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiPsikiyatri Akademi firmamızın web yetkilileri yönetim panelini kullanarak düzenlemek istedikleri sayfalarda istedikleri güncellemeleri kolaylıkla yapabilmektedirler. İstedikleri sayfayı seçtikleri zaman karşılarına gelen içerik düzenleme formunu istedikleri gibi düzenleyip kaydetmeleri, aynı anda yayındaki sayfanın güncellemesini sağlamaktadır.

Türkiye'nin en gelişmiş paneli olan Sarvon içerik yönetim sistemini kullanan yetkililer google da bulunmak istedikleri kelimeleri kolaylıkla belirleyebilirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Psikiyatri Arama Motoru OptimizasyonuAkademi firmamızın Google arama motoru sonuçlarından ufak bir derleme hazırladık. Satış departmanımızla iletişime geçerek sonuçlar ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.