Artesa Limited - ANTALYA

web tasarım artesa cevre tarim saglik jpg

artesalimited.com

Antalya'da zirai ilaç ve gübre çeşitleriyle hizmet vermekte olan Artesa Limited, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımSağlıklı ve temiz koşullarda hayatımızı sürdürmemiz için çözümler üreten firmamız için mavi tonlar kullanılarak bir web tasarımı hazırladık. Artesa Limited'in kurumsal yapısını yansıtmaya çalıştığımız web tasarımında babun flash aminasyon modülü kullanılarak banner alanına hareket kazandırıp, esnek modüller yardımıyla anasayfamızda vurgulamak istediğimiz sayfalarımız için spotlar oluşturulmuştur.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Site

İçerik Yönetim SistemiArtesa Limited web sorumluları içerik yönetim sistemimizi kullanarak, ingilizce ve türkçe sayfalarda kolaylıkla güncellemeler yapabilmektedir. Çevre sayfasına youtube'de yüklü olan videoları yüklemek sadece bir kaç dakikamızı alacak bir işlemden ibaret. İnsan kaynakları sayfamızda yer bulan form oluşturma modülü sayesinde firma yetkilileri ve müşteri adayları arasında bir iletişim yolu açılmıştır.

Seo: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuArtesa Limited; google arama sonuçlarında bulunmak istediği kelime gruplarında ilk sırada. Sizce bu bir tesadüf olabilir mi?