CANLAR GIDA - ANTALYA

canlar-gıda-antalya--web-tasarım

canlarfruit.com

Antalya'da sebze ve meyve ihracatı yapmakta olan Canlar Gıda, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

CanlWeb Tasarımar Gıda'nın web tasarımı yapılırken degrade geçişler, ışık efektleri, transparan blokların kullanıldığı gri bir tema kullanılmıştır. Kurumsal logo dikkat çekici ve oldukça büyük bir boyutta yer almıştır. Sol üst kısımda kendisine yer bulan flash animasyon her bir resim için özel tasarım çalışması yapılarak şekillendirilmiştir.

Foto galeri, meyveler ve sebzeler sayfaları için hazırlanan spot tasarımları sol modül konumunda yer alan esnek modüller üzerinden yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiCanlar Gıda web sitesinde Türkiye'nin en gelişmiş merkezi içerik yönetim sistemi kullanılmıştır. Sitemizde yer alan üç dil grubu da kolaylıkla yönetilebilmektedir. Firmanın web sorumluları sitelerinde güncellemek istedikleri içeriklere, eklemek istedikleri sayfalara yada oluşturmak istedikleri flash animasyonlara yönetim panelimizi kullanarak kolaylıkla hayat verebilmektedirler.

Form oluşturma modülü kullanılarak oluşturulmuş olan iletişim formlarımız üzerinden ziyaretçiler ve kullanıcılar kolaylıkla iletişim kurabilmektedirler.

SEO : Google Arama Motoru Optimizasyonu

Canlar Arama Motoru OptimizasyonuGıda sektöründeki yoğun rekabet ortamınında internet sitesiyle ilgili bütün hizmetlerde Sarvon ailesini tercih etmiştir. Google arama motorunda kendi belirledikleri kelimelerde bulunuyor olması, bu tercihinde ne kadar doğru bir seçim yaptığının göstergesidir.