Ekolojik Tarım - ANTALYA

Web Tasarımı Ekolojik Tarım

ekolojiktarim.com.tr

Antalya'da kimyasal gübre ve organik gübre üretimi yapan Ekolojik Tarım, web sitesinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımDesenlerle bezenmiş yeşil ve füme tonlarından oluşan arkaplan üzerine beyaz bir metin alanı eklenerek oluşan web tasarımımız Büyük bir babun flash animasyonuyla hareketlendirilmiştir. Menü gruplarında da yeşil ve gri tonlar tercih edilmiştir, renk geçişi ve ışık efekleriyle son halini almıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Site

İçerik Yönetim SistemiEkolojik tarım web sitesinde bulunan ürünler, tescil belgeleri ve sayfalar içerisinde ki bütün içerikler; kullanımı oldukça kolay ve gelişmiş içerik yönetim sistemimiz sayesinde yönetilebilmektedir. Hakkımızda sayfasına girdiğimiz zaman banner bölümünde oluşturulmuş babun flash animasyon modülünde kurumsal resimler yayınlanırken, anasayfa diğer sayfalarda farklı flash animasyonlar kullanılmıştır.

Seo: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuEkolojik Tarım; kendi sektörü göz önüne alındığı zaman, googleda bulunmak istediği kelimelerde en önde bulunmanın keyfini süren başka bir firmamız.