Koltar Tarım - ANKARA

Web Tasarımı Koltar Tarım

koltar.com

Ankara'da tarım sektöründe faaliyet göstermekte olan Koltar Tarım, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web Tasarım

Enerjik renklerin kullanılmış olduğu tasarımımızda firmamızın ana ürün grupları olan gübre, tohum, fide ve peyzaj esnek modüller kullanılarak ön plana çıkarılmıştır. Ana menü grubunda bulunan linklerimiz üzerlerine tıklandığı zaman değişen imajlarla desteklenmiştir. Her bir tasarım öğesinin detaylarına özen gösterilmiş, renk ve ışık geçişlerinin düzenlenmesiyle tasarım tamamlanmıştır.

Web İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim Sistemi

Sitemizde Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dil grubu mevcuttur. Koltar Tarım yetkilileri içerik yönetim sistemini kullanarak, yeni ürünlerini, tescil belgelerini kolaylıkla sitelerine ekleyebilir yada güncelleyebilirler. Kullanıcılarımız için, yeni bir menü grubu oluşturmak sadece bir kaç tık gerektiren bir işlemden ibaret. Foto Galeri linkine tıklandığında yeni pencerede açılan tam ekran fotoğraf animasyon bileşenimizde aynı kolaylıkla güncellenebilmektedir.

Seo: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuTarım gibi zorlu bir sektörde, google aramalarında ilk sayfada bulunmak şüphesiz Koltar Tarım'ın ticaret hayatına etki etmektedir.