Ada Alüminyum - ANTALYA

Web tasarım Ada Aluminyum

adakorkuluk.com

Antalya'da alüminyum küpeşte ve korkuluk sistemleri imalat ve satışını yapmakta olan Ada Alüminyum, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarımı

AWeb Tasarımda alüminyum firmamızın web tasarımı yapılırken kurumsal logoda da kullanılan gri tonlar ve mavi renkler tercih edilmiştir. Logomuz kenarlardan gelen şeritlerin kesişme noktasında, ışık patlamalarıyla çarpıcı bir şekilde sergilenmektedir. Banner alanında yayınlanan flash animasyonuyla sitemize hareket kazandırılmıştır.

Sol modül konumunda yayınlanan menü grubumuzun tasarımı site geneline uygun olarak yapılmıştır. Yine aynı konumda yayınlanan esnek modülde referanslarımız için yapılan spot tasarımı sergilenmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiAda Alüminyum firması web yetkilileri yönetim panelimizi kullanarak web sitelerinde bulunan bütün sayfaları istedikleri gibi düzenleyip, yeni sayfalar oluşturabilmektedirler.

Sayfalarına kolaylıkla resimler animasyonlar ekleyebildikleri gibi başka sitelerde yayında olan video,müzik gibi dosyaları kendi sayfalarında görüntüleyebilirler.

Tam ekram flash resim galerisi bileşeni kullanılarak oluşturulmuş sayfalarımızda resimlerimiz sergi edasyıla listelenmektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuGoogle aramalarında bulunmak isteyen müşterimiz Ada Alüminyum, web işlerinde Sarvon kalitesine güvendi. Arama motoru sonuçlarına göz gezdirdiğimiz zaman bu konuda ne kadar doğru bir seçim yaptığını görebiliriz.