Akiş Makina - ANTALYA

Web Tasarım Akiş Makina

akismakina.com.tr

Antalya'da otomatik kapı ve hidrolik asansör sistemleri konusunda hizmet vermekte olan Akiş Makina, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

TWeb Tasarımuruncu ve sarı renklerinden oluşan bir blog üzerinde yer alan anamenü grubumuzla başlayan web tasarımımız gösterişli bir flash animasyonu yer almaktadır. Koyu gri bir zemin tercih edilirken fontlarımız için beyaz renk tercih edilmiştir.

Sol Menü grubumuz için sitemizin ana hatlarına uyumlu oldukça zarif bir menü tasarlanmıştır. Hidrolik asansör, otomatik kapı ve oto servis sayfalarımız için sitenin geneline uygun bir spot tasarım çalışması yapılmış anasayfamızda yer almaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Web sİçerik Yönetim Sistemiitemizde Sarvon içerik yönetim sistemi kullanılmıştır. Yönetim panelimizi kullanan kullanıcılarımız İngilizce ve Türkçe dil gruplarında istedikleri sayfaya metin, resim ekleme gibi güncelleme yapabilecekleri gibi yeni sayfalar, menü grubu hattal flash animasyon modülleri oluşturabilirler.

Sayfalarımızda yayınlanan foto galeri spotuna tıklanıldığı zaman açılan tam ekran flash resim galerisi bileşeni ile resimlerimiz bir sergi edasıyla yayınlanabilmektedir.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunabilir Web Sitesi

Akiş MArama Motoru Optimizasyonuakina internet pazarında yer almak için Sarvon kalitesine güvendi. Google aramalarına baktığımız zaman bu güvenin boşa çıkarılmadığını kolaylıkla görebiliyoruz.