Atılgan Construction - ADANA

web tasarım nijerya atılgan cons

atilgancons.com

Nijerya'da İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Atılgan Construction firması, web sitelerinin tasarım ve programlaması konusunda SARVON' u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarımı

Web TasarımAtılgan İnşaat firmamızın web tasarımı oldukça çarpıcı ve kreatif hatlardan oluşmaktadır. Degrade renk geçişleri, gölge ve ışık efektlerinin sıkça kullanıldığı gri bir zemin üzerine tasarlanan web sitemizde, banner alanında yer alan büyük flash animasyon şüphesiz en dikkat çekici taraf. Anamenü grubumuz animasyonun hemen altında sitenin genel hatlarına uyumlu bir tasarımla şekillenmektedir. Sol konumda kendisine yer bulan alt menü grubumuz yine gri renkler tercih edilerek şekillendirilmiştir.

İçerik Yönetim Sitemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Türkiye'nin İçerik Yönetim Sistemien gelişmiş içerik yönetim sistemini kullanan web sitemizde, Atılgan İnşaat web sorumluları yönetim panelini kullanarak sitelerini istedikleri doğrultuda şekillendirebilirler.

Yönetim paneli üzerinden yeni sayfalar oluşturmak, menü grupları yayınlamak, resim galerileri oluşturmak, animasyon modülleri oluşturmak gibi işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir.