Beşli Makine - ANTALYA

besli makina

beslimakine.com.tr

Antalya'da iş makinaları ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Beşli Makina, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

BWeb Tasarımeşli Makine firmamızın web tasarımı yapılırken kurumsal bir yapı oluşturulmaya dikkat edilmiştir. Site genelinde logoda da kullanılan gri tonlar kullanılmaya özen gösterilmiştir. Sayfalarda kullanılan büyük resimler tasarıma mükemmel bir ambiyans kazandırmıştır.

Her sayfada görüntülemek istediğimiz: ürünler, kiralama, servis, yedek parça, 2.el alım satım ve inşaat sayfaları için yapılan spot çalışmaları esnek modüller üzerinden bütün sayfalarda yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

Beşli Makine İçerik Yönetim Sistemifirmamızın web yetkilileri içerik yönetim sistemimizi kullanarak sitelerini istedikleri gibi şekillendirebilmektedir.

Tam ekran flash resim galerisi bileşeni kullanılarak oluşturulan foto galeri sayfamız ile resimlerimizi istediğimiz gibi listeleyebiliriz.

Kiralama sayfamızın açtığımızda tablo galeri oluşturulmuş küçük resimler karşılıyor bizi. Her bir resime tıkladığımızda bğyğyerek ekranın ortasına geliyo ve resimler arasında geçişe olanak kılıyo.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

AArama Motoru Optimizasyonuntalya'da faaliyet gösteren ve internet pazarından tüm türkiyeye ulaşmak isteyen Beşli Makine firması da Sarvon kalitesini tercih etti.