Efesduş Küvet ve Duşkabin Sistemleri - ANTALYA

Web Tasarım Efesduş Duş Sistemleri

efesdus.com

Antalya'da küvet, duşkabin sistemleriyle hizmet vermekte olan Efesduş şirketi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Sektörünüze Özgü Web Tasarımı

Efes Duş fWeb Tasarımirmamızın kurumsal logosundaki renklerin kullanıldığı web tasarımımız, açık mavi bir zeminle başlayıp, büyük banner alanında yer alan resim ve kurumsal sloganların yer aldığı, flash animasyonla devam etmektedir. Banner hanımın hemen altında açık mavi bir blok halinde yer alan anamenü grubumuz üstüne gelindiği zaman değişecek şekilde kodlanmıştır.

Foto Galeri, Bayi Girişi, Sipariş Formu sayfalarımız için yapılan spot tasarımlarımız sol modül konumunda yer alan esnek modül sayesinde yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiEfes Duş firması web yetkilileri Sarvon içerik yönetim sistemini kullanmanın ayrıcalığını yaşıyorlar. Mevcut sayfalarında düzenleme yapmak yada yeni sayfalar oluşturmak, menü grupları eklemek hatta hareketli flash animasyonlar yapmak oldukça kolay bir işlem.

Bayi Girişi spotuna yıkladığımız zaman açılan sayfamızda, şifreli sayfalar bileşeni kullanılmıştır. Bu sayfalara giriş yapmak isteyen ziyaretçiler site yetkililerinden parola almak zorundadırlar.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Efes Duş firması Arama Motoru Optimizasyonuyetkilileri Google arama motorunda bulunmak istedikleri kelimelerde zirvede olmanın ticari başarısını yaşarken, Sarvon ailesi olarak bizde başarılı bir proje daha çıkarmanın keyfini sürüyoruz.