Enti Mühendislik - ANKARA

web tasarımı ankara enti mühenislik

entipole.com

Ankara'da mühedislik ve üretim alanında faaliyet gösteren Enti Mühendislik, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Sektörünüze Özgü Web Tasarım

Web TasarımEnti Mühendislik fimamızın web tasarımında teknik resim çizimleriy ve ışık efekleriyle şekillenmiş bir zemin tercih edilmiştir. Anamenü grubumuz oldukça sade ve şık bir tasarımla en üstte yer almaktadır. Şüphesiz sitede en büyük ilgiyi, banner alanında yer alan flash akordeon modülü çekmiştir.

Firmamız için önemli olan iletişim ve destek sayfaları için spot tasarımları yapılp esnek modülde sol menü grubunda yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiWeb sitemizde pekçok menü grubu ve kategori listesi mevcuttur. İlk bakışta bu kadar çok sayfanın yönetilmesi gözümüze korkutucu gelse de içerik yönetim sistemimizle tanışan Enti Mühendislik yetkilileri, bunun altından kolaylıkla kalkabileceklerini görmüşlerdir.

Yönetim panelimizi kullanan firma yetkilileri yayında olan ve henüz yayınlanmamış bütün sayfalarda istedikleri düzenlemeleri - birkaç dakikalarını ayırarak - yapabilmektedirler.

Anasayfada yayında olan flash akordeon modülünde firmamızın hizmet verdigiği alanlar sergilenmektedir. Bu modülde resimleri sergilenen kategoriler verilen linkler sayesinde ilgili sayfalara bağlanmıştır. Yeni bir ürün grubu eklendiğinde yada herhangi biriyle artık çalışmadıkları zaman kolaylıkla animasyonu değiştirebilirler. İsterlerse diğer sayfalar için farklı animasyonlar oluşturabilirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Ankara'Arama Motoru Optimizasyonuda faaliyet göstermekte olan firmamız Enti Mühendislik, web işlerinde aradıkları kaliteli hizmeti Antalya'da Sarvon'da buldu. Sizler için firmamızın Google aramalarından ufak bir derleme hazırladık. Öyle sanıyoruz ki, Enti yetkilileri web tasarım, programlama ve google optimizasyonu konusunda Sarvon kalitesini tercih etmekte oldukça haklı.