Karaköse İnşaat - ANTALYA

Web Tasarımı Karaköse İnşaat

karakoseinsaat.com

Antalya'da inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan Karaköse İnşaat, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Karaköse İWeb Tasarımnşaat'ın web tasarımında firmanın kurumsal logosundaki mavi tonda renkler tercih edilmiş ışık efekleri ve renk geçişleriyle sitemizde kullanılmıştır. Zeminde gri renk tercih edilmiş, metinlerimiz için Koyu lacivert bir font tercih edilmiştir. Sol menü grubumuzda yine kurumsal mavi kullanılmıştır.

Banner alanında yer alan flash animasyonlar sayfalarda farklılık gösterebilmketedir. Anasayfada babun flash animasyon modülü kullkanırken, projelerde akordeon flash animasyon ve tamamlanan projeler sayfalarında ise turna mini flash galeri kullanılmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

Akİçerik Yönetim Sistemiıllı içerik yönetim sistemimizi kullanan diğer bir firmamız Karaköse İnşaat'tır. Yönetim panelini kullanarak Türkçe ve İngilizce dil grubunda bulunan sayfalarımızda istedikleri güncellemeleri kolaylıkla yapabildikleri gibi yeni sayfalar, animasyon modülleri, menü grupları oluşturma gibi işlemleri de kolaylıkla yapabilmektedirler.

Projeler sayfasında kullanılan akordeon flash animasyonu sayesinde ilgili sayfalar oldukça dikkat çekici bir şekilde yayınlanmaktadır. Üstelik üstlerine tıklandığı zaman ilgili sayfaya link verilmiştir.

SEO: Google Arama Motoru Optimizasyonu

İnşaat gibi zorlu Arama Motoru Optimizasyonubir sektörde faaliyet göstern Karaköse İnşaat istediği kelimelerde Google'da bulunabilmenin ticari başarısını, Sarvon ailesi olarak biz de kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.