Keskinler İnşaat - ANTALYA

web tasarım keskinler insaat jpg

side-keskinler.com

Antalya Side'de, İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Keskinler İnşaat Şirketi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

KeskinWeb Tasarımler İnşaatın web tasarımı yapılırken bej rengi tercih edilmiştir. Renk geçişleri ve ışık efektleriyle şekillenen banner alanında yer alan flash animasyonuyla sitemize hareket kazandırılmıştır. Anamenü grubumuz kırmızı bir blok halinde kendisine yer bulmaktadır.

Sitemizde önemi belirtilmek istenen pek çok sayfa vardır ve bunların herbiri için çarpıcı spot tasarımları yapılmış kimisini yayınlamak için esnek modüller kullanılmış kimisi de direk sayfaya eklenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Keİçerik Yönetim Sistemiskinler inşaat sorumluları, içerik yönetim sistemini kullanarak, tam yetkili olarak bütün düzenlemeleri kendileri yapabilmektedir.

Sitemizin sol modül konumunda yayınlanmakta olan Foto Galeri spotumuza tıkladığımız zaman açılan Tam Ekran Flash Resim Bileşeni sayesinde resimlerini sergi edasıyla yayınlayabilmektedirler.

Form Oluşturma Modülü kullanılarak hazırlanan formlar üzerinden ziyaretçileriyle iletişim kurabilmektedirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Keskinler İArama Motoru Optimizasyonunşaat içerik yönetim sistemiz sayesinde İngilizce, Almanca ve Flemenkçe aramalarında istediği kelimelerde bulunmaktadır.